Ogłoszenia parafialne na 20. niedzielę zwykłą

Opublikowano 19 sierpnia 2023

"Wszyscy zobaczcie, jak nasz Pan jest dobry..."

1. W dniu dzisiejszym msze św. o g. 9:00, 10:30, 12:00.
  2. Wczoraj, 19 sierpnia, w naszych Płotach miały miejsce Gminne Dożynki. Rolnikom dziękujemy za chleb i coś do chleba i życzymy błogosławieństwa Bożego i obfitych zbiorów. Szczęść Boże.
    Dziękuję osobom, które w piątek pomogły mi przygotować kościół do dożynek, dziękuję za piękną ołtarzową dekorację.
    Dziękuję wszystkim zaangażowanym i obecnym w kościele na dożynkach.
  3. Intencje mszalne podane są w gablocie i na parafialnej stronie internetowej. Od środy msza święta codziennie o godz. 18:00.
  4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  5. W sobotę 26 sierpnia – przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. o g. 18:00.
  6. Polecam prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny.
  7. Obchodzącym imieniny, jubileusze, życzymy obfitych łask Bożych i opieki świętych patronów.
  8. Przypominam o zbiórce elektrozłomu. Wszelkie urządzenie elektryczne i kable zalegające nasze szopy i piwnice przynosimy na plac przed plebanią. Elekrozłomem pomagamy misjom.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych patronów.

Płoty, dnia 20 sierpnia 2023 roku