Ogłoszenia parafialne na 30. niedzielę zwykłą

Opublikowano 29 października 2023
    - msze św. o g. 9:00; 10:30; 12:00,
    - obchodzimy święto poświęcenia kościoła. Wyrażam wdzięczność tym wszystkim, którzy budowali nasz parafialny kościół. Niech Bóg błogosławi tym, którzy żyją, a zmarłych budowniczych niech obdarzy szczęściem wiecznym w niebie.
  2. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam na różaniec na godz. 17.00 w poniedziałek i wtorek. Przypominam słowa Matki Boskiej Fatimskiej skierowane do dzieci: "Odmawiajcie różaniec". Kto jeszcze nie był na różańcu – ostatni tydzień, zapraszam. We wtorek zakończenie nabożeństwa różańcowego.
  3. Dnia 1 listopada przypada doroczna uroczystość Wszystkich Świętych. Już dzisiaj myślimy o naszych zmarłych, porządkujemy ich groby. Pamiętajmy o modlitwie i mszy za naszych zamarłych. Można zabrać i wypełnić kartki na wypominki. Wrzucamy je do skrzynki lub na tacę. Dobrze będzie zaznaczyć w jakim dniu mają być czytane, a w niedzielę o której godzinie. Msze św. w Wszystkich Świętych o godz. 9:00 i 10:30. W Czerwieńsku na cmentarzu msza św. o godz. 12:00.
  4. Dnia 2 listopada Dzień Zaduszny – msza o g. 9:00 i 17:00.
  5. Intencje mszalne - msze święte do 31 października codziennie po różańcu. Różaniec o godz. 17.00.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na remont i potrzeby kościoła.
  7. Polecam prasę katolicką, Niedzielę, Gościa Niedzielnego.
  8. W piątek odwiedzę chorych od godziny 8:30.
  9. Wypominki wrzucamy do skrzynki obok konfesjonału. Ofiary z wypominek będą przeznaczone na drzwi do zakrystii.
  10. W przyszłą niedzielę porządek mszy normalny: 9:00; 10:30; 12:00.
  11. Ważne intencje mszalne - np. rocznice - proszę rezerwować wcześniej.
  12. Sprawy kancelaryjne po mszy wieczornej około godz. 18:00.
  13. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w salce. Zachęcam starszych panów do włączenia się w służbę liturgiczną i przyjście na spotkanie.

Życzę Wszystkim błogosławieństwa Bożego i dobrego zdrowia duszy i ciała.

Jak uzyskać odpust na Wszystkich Świętych i dni następne: https://deon.pl/kosciol/jak-uzyskac-odpust-na-wszystkich-swietych,1666091

Płoty, dnia 29 października 2023 roku