Ogłoszenia parafialne na 32. niedzielę zwykłą

Opublikowano 11 listopada 2023

"Wołam do Ciebie, bo Ty mnie Boże wysłuchasz..."

- zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi w Potrzebie,
    - godzinki od 8.30, msza św. o g. 9.00, 10.30, 12.00,
    - o godz. 12:00 msza święta z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej, poświecenie książeczek, spotkanie z rodzicami.
  2. Codziennie msza św. o godz. 17:00 – po mszy św. wypominki. Intencje mszalne można zamawiać sms, pocztą elektroniczną, osobiście.
  3. 13 listopada – poniedziałek - przypada główna uroczystość świętych 5 Braci Męczenników w Międzyrzeczu: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna. Prośmy naszych Patronów o szczególną opiekę dla naszych biskupów i całej naszej diecezji.
  4. Modlimy się o powołania do naszego Seminarium Duchownego i za kleryków.
  5. Polecam waszej modlitwie naszych dobroczyńców i ofiarodawców.
  6. Bóg zapłać za ofiary na tacę, przypominam o ofiarach na sprzątanie 30 zł.
  7. Polecamy gazety katolickie: Niedziela , Gościa Niedzielnego.
  8. Zachęcam do modlitwy o pokój zwłaszcza w Ziemi Świętej.
  9. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania – klasy siódme i ósme 26 listopada o g. 10:30.
  10. Na czas adwentu będzie można nabyć wieńce adwentowe na stół świąteczny - komplet wieniec plus 4 świeczki. 2/3 grudnia br. Wieńce zostaną poświęcona na mszach 3 grudnia br. Złożone ofiary 40 zł częściowo będę przeznaczone na budujące się hospicjum przy kościele św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze.

Błogosławieństwa Bożego i opieki św. Braci z Międzyrzecza życzę wszystkim

Płoty, dnia 12 listopada 2023 roku