Ogłoszenia parafialne na 33. niedzielę zwykłą

Opublikowano 18 listopada 2023

Strzeż mnie o Boże Tobie zaufałem...

- godzinki - 8:30,
    - msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00.
  2. W dni powszednie msze św. codziennie o g. 17:00, oprócz czwartku - o godz. 8:00 - nie będzie mszy wieczornej.
  3. Zachęcam do modlitwy o wyniesienie na ołtarze sługi Bożego bp Wilhelma Pluty.
  4. W przyszłą niedzielę 26 listopada:
    - przypada uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny;
    - o godz. 10:30 msza św. z udziałem młodzieży przygotowującą się do bierzmowania, zapraszam młodzież, która była bierzmowana w tym roku o odebranie Dyplomów Bierzmowania;
    - klerycy i profesorowie naszego Seminarium Duchownego udadzą się do parafii ze słowem Bożym oraz spotkają się z młodzieżą i razem z ludem Bożym będą się modlić o nowe powołania kapłańskie i za Seminarium, również będą zbierać ofiary. Taca w przyszłą niedziele przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Waszej dobroci i modlitwie polecam nasze Seminarium Duchowne;
    - przypada patronalne święto Akcji Katolickiej;
    - przypada patronalne święto naszego Seminarium Duchownego.
  5. Zachęcam do przychodzenia na modlitwę za zmarłych wypisanych w wypominkach. Wypominki czytane będą w dni powszednie po mszach wieczornych.
  6. Opłatki i koperty na Seminarium będą do nabycia od pierwszej Niedzieli Adwentu.
  7. Na czas adwentu będzie można nabyć wieńce adwentowe na stół świąteczny w dniach 2 i 3 grudnia - komplet: wieniec plus 4 świeczki. Wieńce zostaną poświęcona na mszach 2 i 3 grudnia. Złożone ofiary, 40 zł, częściowo będę przeznaczone na budujące się hospicjum przy kościele św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze.
  8. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego – dla dzieci.

Błogosławieństwa Bożego i opieki św. Patronów życzę wszystkim

Płoty, dnia 19 listopada 2023 roku