Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 2024 roku

Opublikowano 13 stycznia 2024

Uczyńcie co powie wam mój Syn...

Każde nasze przyjście do świątyni Pana daje nam szczególną możliwość spotkania się z naszym bratem Jezusem, który "przeszedł dobrze czyniąc". Cud w Kanie Galilejskie świadczy o wrażliwości Jezusa i Jego Matki. Starajmy się w naszym życiu "uczynić wszystko co powie nam Jej Syn", aby zasłużyć na pochwałę Ojca Niebieskiego.

- msze św. o g. 9:00, 10:30; 12:00;
    - o g. 12:00 msza św. z udziałem dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej, po mszy spotkanie z rodzicami.
  2. Jutro – 15.01. – poniedziałek – przypadają imieniny Ks. Biskupa Pawła Sochy – czcigodnemu Biskupowi życzymy, zdrowia, błogosławieństwa Bożego opieki św. Patrona. Solenizanta wspieramy modlitwą.
  3. 17 stycznia – przypada kolejny Dzień Judaizmu.
  4. Od 18 stycznia rozpoczął się kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcam do modlitwy w intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa.
  5. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka - pamiętajmy w modlitwie o naszych dziadkach.
  6. Intencje mszalne wywieszone w gablocie.
  7. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary. Przypominam o dorocznej składce na sprzątanie kościoła – 30 zł. Bóg zapłać.
  8. Dnia 22 stycznia kolejna rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. Modlimy się o beatyfikację zmarłego biskupa W. Pluty.
  9. Przypominam o 1,5% z podatku na rzecz CARITASU naszej diecezji. Wystarczy podać numer KRS: 0000226818.
  10. Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne również w naszej parafii.
  11. W przyszła niedzielę:
    - spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania;
    - na kolędę uzupełniająca proszę zgłaszać w zakrystii lub sms na telefon parafialny 667 179 107.
  12. Informacje z naszej Kurii Diecezjalnej: https://diecezjazg.pl/ oraz Wiadomości z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej (gosc.pl)
  13. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki św. Patronów

Plan kolędy na okres od 15 do 20 stycznia

DzieńUlicaGodz.Początek kolędy
15 stycznia, poniedziałekZagórska, Zagórzeod 16.00od Zagórskiej od