Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą 2024 roku

Opublikowano 20 stycznia 2024

"Będę wysławiał pomoc Twoją Panie..."

Każde nasze przyjście do świątyni Pana daje nam szczególną możliwość spotkania się z naszym bratem Jezusem, który "przeszedł dobrze czyniąc". Nauczanie Jezusa w rodzinnym mieście zachęca nas do dawania świadectwa wierze.

- msze św. o g. 9.00,10.30 i 12.00 - zapraszam;
    - o g. 10:30 – msza św. i spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania;
    - przypada kolejna rocznica śmierci sługi Bożego Wilhelma Pluty, modlimy się o beatyfikację naszego biskupa;
    - wszystkim dziadkom i babciom życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
  2. Przypominam o 1.5% z podatku na rzecz CARITASU naszej diecezji. Wystarczy podać numer KRS: 0000226818.
  3. Intencje mszalne - w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.
  4. Zachęcam do modlitwy o pokój, zwłaszcza w Ziemi Świętej.
  5. Polecam do nabycia prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego - dla dzieci.
  6. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – ten problem polecam Waszym modlitwom.
  7. KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA – 29 - 30 stycznia 2024 r. od g. 16:00.
    Rodziny, które chcą jeszcze przyjąć ks. proboszcza po kolędzie (a nie przyjęły z różnych powodów w wyznaczonych dniach), proszone są o kontakt indywidualny lub sms z ks. proboszczem.

Życzę błogosławionego tygodnia.

Płoty, dnia 21 stycznia 2024 roku