Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną

Opublikowano 29 kwietnia 2023

NIEDZIELA WIELKANOCNA – CZWARTA – 2023

"Ja jestem Dobrym Pasterzem ..." – Chrystus

1. W dniu dzisiejszym przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Lud Boży modli się o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zachęcam do modlitwy o powołania do naszego Seminarium Duchownego. Rozpoczynają się dni kwartalne modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przez cały tydzień będziemy modlili się o powołania. Zapraszam.
2. Dnia 3 maja – środa - przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte o godz. 9:00, 10:30, 12:00 -po mszy nabożeństwo majowe. Zachęcam do wywieszenia naszej flagi narodowej.
3. Nabożeństwo majowe o godz. 18:00 w dni powszednie.
4. Codziennie msza święta około godz. 18:30 - po nabożeństwie majowym.
5. Przygotowanie dzieci do pierwszej komunii św. w tym tygodniu w czwartek o godz. 19:00 i w sobotę o godz. 16:00.
6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 19:00.
7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz wpłaty na konto parafialne.
8. Polecam prasę katolicką, Niedzielę, Gościa Niedzielnego.
9. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 8:30.
10. Polecam stronę internetową naszej diecezji diecezjazg.pl i parafii parafiaploty.pl.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.

Płoty, dnia 29 kwietnia 2023 roku