Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą 2024 roku

Opublikowano 27 stycznia 2024
  1. Dzisiaj ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalsze prace remontowe. Bóg zapłać.
  2. Msze w ciągu tygodnia według podanych Intencji – w gablocie i na parafialnej stronie internetowej parafiaploty.pl.
    - W poniedziałek i wtorek o g. 8:00, w pozostałych dniach o g. 17:00.
    - Przed mszą jest okazja do spowiedzi.
  3. Dziękuję za wszelkie ofiary i wpłaty na konto parafialne.
  4. Kolęda uzupełniająca: poniedziałek i wtorek od g. 16:00. Można się jeszcze dopisać.
  5. Zachęcam do ofiar w kopertach – są na stoliku – na świetlenie kościoła i plebanii, gaz i inne opłaty – sprzątanie kościoła 30 zł od rodziny na 2024 rok.
  6. Dnia 2 lutego przypada Święto Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu przypada dzień modlitw w intencji osób konsekrowanych – siostry zakonne odnawiają śluby zakonne. Modlitwą wspieramy siostry zakonne, modlimy się o liczne powołania do zakonów. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.
    - Msze św. o g. 9:00 i 17:00 – w czasie mszy św. poświęcenie świec, które przynosimy ze sobą.
    - Dzieci komunijne przyjdą na g. 17:00.
    - Po mszy św. koncert kolęd. Zapraszamy.
  7. Choinki i żłóbek – rozbieramy w sobotę o g. 9:00. Zapraszam do pomocy.
  8. Chorych odwiedzę w piątek od g. 8.30.
  9. W sobotę o g. 16:30 – zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Zachęcam do modlitwy:
    - o powołania kapłańskie do naszego seminarium duchownego;
    - w intencji Ojczyzny naszej aby rządzący szanowali prawa obywateli i troszczyli się o dobro naszej Ojczyzny Polski, a w Sejmie aby Parlamentarzyści zajmowali się poważnymi sprawami dla dobra Polski;
    - o pokój w świecie zwłaszcza w Ziemi Świętej.
  11. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, a w nich ciekawe artykuły.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.

Płoty, dnia 28 stycznia 2024 roku