Trzynasta Niedziela zwykła 2024 roku

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś- Psalm

- msze święte o godz. 9:00, 10:30 i 12:00;
    - po mszy o g. 10:30 - nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa;
    - dzisiejsza taca przeznaczona będzie na prace remontowe kościoła.
  2. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku. Niedziela jest szczególnym nabieraniem krzepy u Pana Jezusa. Przypominamy o świątecznym stroju uczestników mszy św.
  3. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i miesiąc wywieszone w gablocie. Msze św. codziennie o g. 18.00 oprócz poniedziałku.
  4. Chorych odwiedzę w piątek od g. 8.30.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy wiele łask i błogosławieństw Bożych.
  7. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, za kleryków naszego Seminarium Duchownego.
  8. W sobotę: modlitwa różańcowa o g. 17:30 i zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Modlimy się o pokój w świecie a zwłaszcza w Ziemi Świętej i Ukrainie.
  10. W przyszłą niedzielę zbiorka do puszki na jubileusz parafii.
  11. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.
  12. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca – zachęcam do praktyki pierwszych piątków. Jezus wiele obiecał tym, którzy odprawią 9 pierwszych piątków miesiąca.
  13. Z Klenicy wyrusza 2 lipca kolejna 40 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Rolników. Pielgrzymów wspierajmy modlitwą. Dojdą na Jasną Górę 12 lipca.
  14. Piesze pielgrzymki naszej diecezji na Jasną Górę: https://diecezjazg.pl/diecezjalne-piesze-pielgrzymki-na-jasna-gore. Zachęcam do wzięcia udziału w pieszych pielgrzymkach. Można dołączyć do grupy pielgrzymkowej z parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze – jest plakat.

Pan Jezus wszystkim niech błogosławi.

Płoty, dnia 30 czerwca 2024 roku