XX niedziela zwykła, 18.08.2024r.

Opublikowano 18 sierpnia 2024
  1. Bardzo dziękuję osobom, które przyszły na piątkowe spotkanie w sprawie odpustu, za chęć zaangażowania. Wstępnie informuję, że planujemy Triduum modlitewne przed odpustem, a po mszy odpustowej piknik parafialny. Zachęcam jeszcze do zaangażowania się w przygotowania. Kolejne spotkanie chętnych w piątek 30 sierpnia po Mszy Świętej.
  2. Msze święte w sierpniu będą odprawiane w niedzielę wg dotychczasowego planu, czyli o 9.00, 10.30 i 12.00. Msze w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed mszą. W środę po mszy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek po mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne. Postaram się także przygotować krótkie sprawozdanie z remontu pomieszczeń mieszkalnych i prac porządkowych związanych ze zmianą proboszcza.
  4. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim dobrego tygodnia, a tym którzy udają się na wakacje – pięknego wypoczynku.

Ks. Łukasz Malec