XXV Niedziela Zwykła, 22.09.2024 r.

Opublikowano 22 września 2024
  1. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w przygotowaniach do odpustu, a także za udział w naszym triduum modlitewnym oraz samej uroczystości odpustowej i pikniku parafialnym.
  2. Od dzisiaj niedzielne msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
  3. W przyszłą niedzielę na mszę o godz. 10.00 zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzicami na wspólną modlitwę inaugurującą przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej. Po mszy świętej spotkanie organizacyjne.
  4. Także w przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.
  5. W pierwszą sobotę października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Osoby chętne zapraszam do zapisów w zakrystii.
  6. Zgodnie z odezwą Księdza Biskupa, zachęcam do złożenia datków na pomoc powodzianom do puszki Caritas przy wyjściu z kościoła. Można także dokonać przelewu na konto Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej 15 1090 1636 0000 0001 1433 0695 z dopiskiem: "Powódź 2024".
  7. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższy piątek (27 września) po mszy świętej wieczornej.
  8. W dniach 4-6 października w Łagowie Lubuskim odbędą się rekolekcje dla młodzieży męskiej, a w dniach 11-13 października w Rokitnie odbędą się rekolekcje weekendowe dla młodzieży wraz z warsztatami rozwojowymi „Akademia Dojrzewania”. Zachęcam do wyjazdu i uczestnictwa. Informacje szczegółowe i zapisy u mnie.
  9. 29 września br. ulicami Zielonej Góry przejdzie "Marsz dla życia i rodziny" pod hasłem "Zjednoczeni dla Życia, Rodziny, Ojczyzny!". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.30 Mszą św. sprawowaną w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
  11. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim dobrego tygodnia.

Ks. Łukasz Malec