XXVII Niedziela Zwykła, 6.10.2024 r.

Opublikowano 7 października 2024
  1. W minioną niedzielę na tace oraz ofiary imienne na cele remontowo – inwestycyjne zebraliśmy kwotę 1795,70 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
  2. Dziękuję członkom Żywego Różańca za wspólne pielgrzymowanie do Rokitna w minioną sobotę. W ten weekend także naszych dwóch ministrantów uczestniczy w diecezjalnych rekolekcjach dla młodzieży męskiej "Bohaterowie Boga".
  3. Przez cały październik zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele. Różaniec od wtorku do soboty o godz. 18.30. Za prowadzenie różańca odpowiedzialne są następujące wspólnoty: wtorek – Pierwsza Róża ŻR, środa – druga Róża ŻR, czwartek – trzecia Róża ŻR, piątek – rodziny dzieci komunijnych i bierzmowanych, sobota – Parafialna Rada Duszpasterska. Różaniec w niedzielę będzie po mszy o godz. 10.00 lub 12.00.
  4. We wtorek po mszy zapraszam na spotkanie osoby, które chciałyby tworzyć Parafialny Zespół Caritas i zaangażować się jako wolontariusze w różne dzieła w ciągu roku. Proszę o obecność także aktualnych członków Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. W czwartek po różańcu zapraszam osoby, które chciałby współtworzyć i zaangażować się w grupę formacyjno-modlitewno-apostolską.
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. O godz. 11.00 różaniec ze św. Janem Pawłem II. Po mszach zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. W piątek i sobotę w parafii św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze odbędzie się akcja "Różaniec 24h" Początek o godz. 18.00 w piątek pod przewodnictwem biskupa Tadeusza.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość.

Ks. Łukasz Malec