XXVIII Niedziela Zwykła, 13.10.2024 r.

Opublikowano 13 października 2024
  1. Dzisiaj Dzień Papieski. Po mszy można wesprzeć ofiarami Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nie mamy co prawda papieskich kremówek, ale mamy krówki z cytatami papieża. Zapraszamy do częstowania się.
  2. Przez cały październik zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele. Różaniec od wtorku do soboty o godz. 18.30. Za prowadzenie różańca odpowiedzialne są następujące wspólnoty: wtorek – Pierwsza Róża ŻR, środa – druga Róża ŻR, czwartek – trzecia Róża ŻR, piątek – rodziny dzieci komunijnych i bierzmowanych, sobota – Parafialna Rada Duszpasterska. Różaniec w niedzielę będzie po mszy o godz. 10.00 lub 12.00.
  3. W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej. W piątek święto św. Łukasza – patrona służby zdrowia. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona na misje.
  4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej. Zaczniemy od rozważania Słowa Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam chętnych na kawę imieninową od godz. 15.00 do 17.00. Będzie kawa, herbata, ciasta.
  6. W czwartek 31 października zapraszamy dzieci naszej parafii na Bal Świętych. Należy wybrać sobie świętego i przebrać się w jego strój. Będzie konkurs najlepsze przebranie. O 17.00 muzyka i zabawy integracyjne w salce, o 18.00 msza a po mszy słodkości i popcorn.
  7. Przy wyjściu z kościoła są wystawione kartki na wypominki z wypisanymi datami, w których będą omodlone wypisane zmarłe osoby. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach będzie msza zbiorowa w Zaduszki, sobotę 2 listopada o 9.00 i dwa różańce. Czytelnie wypisane karty wypominkowe proszę wrzucać wraz z ofiarami do urny przed ołtarzem.
  8. Organizujemy Andrzejki Parafialne na Sali Wiejskiej dla 50 osób w sobotę, 30 listopada. Będzie DJ, muzyka do tańczenia, konkursy, posiłek. Koszt 110 zł od osoby. Chętnych po szczegółowe informacje zapraszam do zakrystii. Zapisy również w zakrystii przy wpłacie całości kwoty. Kto pierwszy, ten lepszy.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Ks. Łukasz Malec