Zmarli z parafii

Zachęcamy rodziny do udostępnienia fotografii zmarłej osoby. Nie wszyscy znamy się z nazwiska, czasami znamy się tylko z widzenia. Być może niektórzy z nas rozpoznają na fotografii osobę, którą często widywaliśmy, z którą rozmawialiśmy. Może dzięki temu będziemy pamiętać o zmarłym w naszej modlitwie, może zechcemy towarzyszyć zmarłemu w ostatniej drodze.

1 listopada 2023

Zmarł parafianin ANTONI CABER, lat 73.
Msza św. pogrzebowa w Płotach 2 listopada o godz. 12:00. Po mszy - dalsza ceremonia pogrzebowa na cmentarzu w Czerwieńsku.
Zmarłego polecam Waszym modlitwom.
ks. Antoni Łatka

20 października 2023

Zmarł ANDRZEJ ORZECHOWSKI, pogrzeb 21 października br. - sobota.

Msza św. w kościele parafialnym w Płotach o g. 12:00.  Po mszy św. - ceremonia pochowania zmarłego na Cmentarzu Komunalnym w Czerwieńsku.

Rodzinie składam wyrazy współczucia i zapewniam o modlitwie.

31 maja 2023

W dniu 30 maja 2023 roku zmarł w wieku 72 lat Henryk Falej, parafianin z Płotów. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek 2 czerwca o godz. 9:00 w kaplicy cmentarnej w Czerwieńsku. Zachęcam do modlitwy w intencji zmarłego.