Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

„Pan  Bóg uczynił wielkie rzeczy dla nas „

• tradycyjnie zasłaniamy krzyże do liturgii W. Piątku
  • msza św.  o g.9.00 i 10.30, 12.00,  Gorzkie  Żale  po g. 12:00
  1. Droga Krzyżowa: - w piątek  o g. 17:30 ,  po DK – msza św.
  2. Intencje mszalne – przeczytać
  3. Modlimy się o powołania kapłańskie do naszego Seminarium Duchownego, 5. Modlimy się za chorych i o ustanie pandemii.
  4. Codzienne msze św. o g. 18:00, oprócz poniedziałku i wtorku, okazja do spowiedzi o g. 17:30 codziennie
  5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa:
  • przynosimy palmy do poświęcenia na wszystkich mszach św.. Palmy będzie można nabyć u nas w kościele, rozprowadzają panie z PZC – zachęcam do nabywania i  złożyć ofiarę na Caritas Parafialny. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone będą dl wsparcia biednych.
  • o g. 12:00 – msza św.. z udziałem dzieci komunijnych, po mszy spotkanie formacyjne rodziców
  1. Do nabycia świece Caritasu stół świąteczny jako dar serca po 20zł.
  2. Bóg zapłać za wszelkie dary i ofiary.
  3. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy obfitych Bożych łask.
  4. Polecam prasę katolicką, Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.
  5. Kto w uroczystość Zwiastowania NMP – 25.03 złożył ustna deklaracje Duchowej  Adopcji Dziecka Poczętego, będzie mógł  dziś złożyć  deklarację wpisując swoje dane osobowe: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania: Płoty lub Zagórze. Deklaracje są w koszyczku.
  6. Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. Od środy codziennie będę spowiadał w koście od g. 17:30 –.
  8. Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.
  9. W tygodniu będzie można do koszyczka w naszym sklepie Słoneczko złożyć środki żywnościowe dla biednych na stół świąteczny jako dar serca.
  10. W przyszłą niedziele 2 kwietnia w Zielonej Górze będzie miała miejsce Droga Krzyżowa  z Janem Pawłem II ulicami miasta. O g. 19:00 rozpoczęcie DK od kościoła św. Jadwigi – konkatedra do kościoła św. Ducha. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Błogosławieństwa Bożego i zdrowia wszystkim życzę.

Płoty, dnia 26 marca 2023 roku